VDAB Zomerevent

Proud to be VDAB.

proud 2 be vdab: briefing, bbq, beats.

Op vrijdag 18 oktober 2024 kwamen 800 VDAB-medewerkers uit de provincie Antwerpen samen in het KMDA. Het thema? Proud 2 Be VDAB. De opzet? Een dag vol briefings, keynotes én – jawel – een stevige fuif. Want na een dag vol info mag er ook wel eens gedanst worden, toch?

volle aandacht, volle dansvloer.

Bij binnenkomst kreeg iedereen een badge met magneetje. Geen kleerscheuren, alles bleef heel. Er stonden drankjes en hapjes klaar zodat iedereen met volle energie de provinciale briefing en keynotes kon aanvatten. De plenaire sessie eindigde met Dagmar Van Gucht en Tom Palmaerts, die vertelden over AI.

Toen de briefings erop zaten, startte de ontspanning. Een jazztrio speelde bij de open bar, en wie vooraf had aangegeven te blijven eten, kon aanschuiven voor de BBQ van KMDA. En dan kwam het moment: de DJ – ook een collega van VDAB – zette de tent op stelten. Drankje in de hand, collega’s rondom, en de dansvloer die volliep. Zo eindig je een dag zoals het hoort.

Er werd gelachen voor later.

Voor wie even van de dansvloer wegbleef, was er ook genoeg te doen. De acteurs van de BIL zorgden voor animatie, en de photobooth stond klaar voor grappige foto’s. Die foto’s werden later verwerkt in een mozaïekwall die nu permanent in het hoofdkantoor hangt. Van keynote tot kiekje, van briefing tot BBQ: deze dag klopte van voor tot achter.

Specifications

Klant
VDAB
Type
Personeelsevenement
Datum
18/10/2023
Proud 2 Be VDAB

Wil je ook een evenement organiseren waar collega’s met plezier aan terugdenken? Neem dan contact op via ons contactformulier.

Benieuwd naar meer?