een gouden bea voor sylvester events.

Gouden BEA

SYlvester wint voor het derde jaar op rij een gouden bea

Op dinsdagavond 26 november won Sylvester opnieuw een Gouden BEA Event Award, deze keer voor het personeelsevent ‘Happy Rebels Festival – Sign of Union’ voor House of HR. De BEA’s – voluit de Belgian Event Awards – gelden als de belangrijkste en meest prestigieuze onderscheidingen binnen de Belgische eventsector. Dat Sylvester deze hoofdprijs nu drie jaar op rij weet binnen te halen, is een uitzonderlijke prestatie die slechts enkele eventbureaus hen hebben voorgedaan.

Het bekroonde event werd ontwikkeld voor House of HR, een toonaangevende Europese HR-dienstengroep met tientallen gespecialiseerde merken in heel Europa. Na de Gouden BEA in 2024 voor het Telenet-personeelsevent, is het opnieuw een medewerkersfestival dat Sylvester de hoogste erkenning oplevert. Het Happy Rebels Festival vond plaats in september 2024 op de Thor-site in Genk en wist – na de duizenden Happy Rebels zelf – nu ook de jury volledig te overtuigen.

House of HR – onder leiding van CEO Rika Coppens – formuleerde een ambitieuze opdracht: een event creëren dat employer branding, cultuur, inspiratie en verbinding tot leven brengt. Sylvester vertaalde die opdracht naar een meerdaags festival met Pukkelpop-allures voor de 3.500 medewerkers van de HR-groep. Met meerdere muziek- en dancepodia, een sterke line-up van artiesten en volwaardige campingfaciliteiten, bood het festival een unieke totaalbeleving die naadloos aansloot bij de sterke cultuur en identiteit van House of HR.

De gouden bea

Het succes van het event was geen toeval. Naast een gedreven team bij de klant, maakte Sylvester het verschil met intense co-creatie, strategisch meedenken en elkaar durven challengen. Onder leiding van Project Director Amaury Dewilde groeide Happy Rebels uit tot een schoolvoorbeeld van minutieuze organisatie, een hechte samenwerking tussen de event- en videoafdeling en een wervend voortraject dat medewerkers intrigeerde en activeerde. Het festival behoort zonder twijfel tot de top 5 van Sylvesters strafste realisaties ooit.

“Dat we opnieuw met een personeelsevent de hoofdprijs behalen, zegt veel over onze expertise en strategische aanpak in dit domein,” licht CEO Geert Vanoverschelde toe. “Wij focussen altijd op de korte- én langetermijndoelen en verdiepen ons in het DNA en de cultuur van onze klant. Door events en video te combineren met sterke storytelling creëren we medewerkersbelevingen met echte impact – vandaag én morgen. Medewerkers zijn goud waard. Dat er af en toe ook een gouden trofee onze richting uitkomt, is geen doel op zich, maar wel mooi meegenomen.”